Hotel Sunny Varshava
Hotel Sunny VarshavaZłote Piaski

BUŁGARIA- ZŁOTE PIASKI

1,590.00zł

Opis:
Złote Paski to najlepsze miejsce na kolonię/obóz dla młodzieży w wieku 10-18 lat.
Uczestnicy są zakwaterowani w pięknym hotelu , oddalonym zaledwie 350 m od morza. Nieopodal usytuowane są liczne dyskoteki, lokale oraz sklepy. Kurort niezwykle atrakcyjny dla turystów, dzięki czemu różnorodne atrakcje są „na wyciągnięcie ręki”.
Wyczyść zaznaczenie
SKU: brak. Kategoria: .

Opis produktu

PRZYKŁADOWY PROGRAM:
Turnus 13 dniowy, 10 dni pobytu (9 noclegów) w Złotych Piaskach; bezpośredni przejazd do Bułgarii;
w drodze powrotnej pobyt na Basenach Termalnych w Hajduszoboszlo:
1 DZIEŃ: wyjazd z Lędzin w godzinach porannych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię;
w czasie podróży przewiduje się kilka postojów.
2 DZIEŃ: przyjazd do Złotych Piasków w godzinach rannych, odpoczynek, obiad, zakwaterowanie, plażowanie i spacer po Złotych Piaskach, kolacja, nocleg.
3 – 10 DZIEŃ: zajęcia programowe: plażowanie, kąpiele, gry i zabawy na plaży, rozgrywki sportowe, wycieczki autokarowe i piesze itd. – ewentualne wycieczki fakultatywne.
11 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie, plażowanie, pożegnanie ze Złotymi Piaskami i morzem, obiadokolacja, wyjazd ze Złotych Piasków w godzinach wieczornych.
12 DZIEŃ: przejazd przez Rumunię; przyjazd na Węgry – CAŁODZIENNY POBYT NA BASENACH TERMALNYCH
W HAJDUSZOBOSZLO (bilet wstępu obowiązkowo dodatkowo płatny – około 15,00 euro); obiadokolacja (dodatkowo płatna – ok. 8,00 euro), wyjazd do Polski, przejazd przez Słowację.
13 DZIEŃ: powrót do Polski we wczesnych godzinach rannych.
PROGRAM TURYSTYCZNY :
WYCIECZKI W CZASIE TURNUSU
*WYCIECZKA AUTOKAROWA DO WARNY: największe miasto i port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego; Katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy – XIX w. katedra zbudowana w stylu neobizantyjskim na wzór świątyni z Petersburga, wzniesiona jako symbol wdzięczności narodu bułgarskiego za wyzwolenie z okupacji tureckiej. Druga co do wielkości świątynia w Bułgarii. Katedra jest jedną z najbardziej okazałych budowli w Warnie
i jej symbolem. Spacer po starej części miasta, zakupy na bazarze.
* WYCIECZKA PIESZA DO MONASTYRU AŁADŻA – (3km od Złotych Piasków) – jeden z najoryginalniejszych bułgarskich klasztorów, wykuty w wysokich, wapiennych skałach (XIII w.); zwiedzanie muzeum mozaiki rzymskiej
z antycznego miasta Marcjanopolis przy „czarodziejskim źródle”.
* WYCIECZKI PIESZE PO OKOLICY.

WYCIECZKA W TRAKCIE PRZEJAZDU:
*WYCIECZKA DO HAJDUSZOBOSZLO: uzdrowisko i miejscowość turystyczna na Węgrzech. W większości sklepów i restauracji można porozumieć się w języku polskim. Kąpielisko basenów termalnych, zasilane wodami leczniczymi o temperaturze 75 °C tryskającymi z głębokości 1100m, oferuje baseny napełnione wodą schłodzoną do różnych temperatur. Kompleks składa się z 11 basenów, w tym baseny ze sztucznymi falami, kąpielami „szampańskimi”, brodziki dla dzieci, pływalnia sportowa, basen dla plażowiczów z ogromną zjeżdżalnią, jeziorko z łódkami; Aquapark – wśród atrakcji m.in. czteropasmowa zjeżdżalnia, dwa rodzaje „kamikadze”, zjeżdżalnia ślimakowa, „czarna dziura” oraz „szalona rzeka” (wycieczka realizowana na zakończenie turnusu).

PROGRAM REKREACYJNY:
* AKTYWNY WYPOCZYNEK na terenie ośrodka,
* DYSKOTEKI,
* KORZYSTANIE Z BASENU znajdującego się na terenie obiektu,
* GRY, ZABAWY, PLAŻOWANIE I KĄPIELE (plaża i kąpielisko strzeżone),
* IMPREZY OBOZOWE: Festiwal Piosenki, „Randka w ciemno”, „Familiada”, otrzęsiny,
* KONKURSY: tańca, mody, fryzur, itp.,
*IMPREZY SPORTOWE: rozgrywki sportowe; piłki: siatkowa i koszykówka, piłka nożna, turniej tenisa stołowego.
ZAKWATEROWANIE:
HOTEL SUNNY VARSHAVA *** – nowa część hotelu Varshava, położonego w centrum Złotych Piasków (350m
od morza) w pełnej zieleni i cichej okolicy. Nieopodal usytuowane są liczne dyskoteki, lokale oraz sklepy, dzięki czemu różnorodne atrakcje kurortu są „na wyciągnięcie ręki”. Zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych z łazienką, TV, lodówką i klimatyzacją oraz balkonem. W hotelu do dyspozycji: duży basen (leżaki przy basenie bezpłatne), restauracja, pool bar, lobby bar. Możliwość skorzystania z sejfu w recepcji oraz Internetu WI-FI w holu, sklepik z artykułami spożywczymi, stoiska internetowe (dodatkowo płatne).
WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie + podwieczorek (śniadanie, obiad i kolacje – bufet; napoje do posiłków; Pierwszy posiłek w Bułgarii – obiad, ostatni posiłek – obiadokolacja, suchy prowiant i ciepły napój w drodze powrotnej.
KADRA:
Całodzienna opieka kadry pedagogicznej: kierownik, wychowawcy, ratownik wodny, opieka medyczna miejscowa.
TRANSPORT:
Autokar z klimatyzacją, wyposażony w telewizor, barek, WC, na trasie Lędziny – Bułgaria – Lędziny.
UBEZPIECZENIE:
NNW i KL oraz bagażu na czas przejazdu i pobytu.
UWAGI:
* CENA ZAWIERA KOSZTY: noclegów, wyżywienia, kadry, programu KO, ubezpieczenia, opłaty klimatycznej, podatku VAT, transportu.
*WIEK UCZESTNIKÓW: od 12 do 18 lat.
* DO CENY SKIEROWANIA UCZESTNIKA, KTÓRY MA UKOŃCZONE 18 LAT DOLICZAMY 150zł/os.
* PROPONOWANE KIESZONKOWE OKOŁO 50 – 80 EURO (bez wycieczek fakultatywnych).
* HAJDUSZOBOSZLO – CENY: bilet wstępu na kąpielisko – około 7,00 euro, Aquapark – bilet na kąpielisko
+ na duże zjeżdżalnie powyżej 12 roku życia (popołudniowy około 8,00 euro) – razem około 15,00 euro.
* DODATKOWE INFORMACJE: uczestnicy bezwzględnie muszą posiadać przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport. Niezbędne wyposażenie uczestnika: okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z wysokim filtrem UV, nakrycie głowy, panthenol. Na miejscu pobierana będzie kaucja zwrotna, za ewentualne zniszczenia wyrządzone przez uczestnika, w wysokości 15 euro od osoby.
Wycieczki i program fakultatywny:
1. WSTĘP DO PROFESJONALNEJ DYSKOTEKI (wstęp dla osób od 16 roku życia): KOSZT OK. 5 – 6 EURO/OS.
2. UDZIAŁ W DYSKOTECE BEACH PARTY (ok. 3 godz.) – specjalnie zorganizowana dla uczestników poniżej
16 roku życia – KOSZT OK. 6 – 7 EURO/OS.
3. BAŁCZIK I PÓŁWYSEP KALIAKRA, WIECZÓR BUŁGARSKI – opcjonalnie. Bałczik – malowniczo położone miasteczko na skalistym wzgórzu wybrzeża Morza Czarnego, zwane Białym Miastem. Słynie z pałacu rumuńskiej królowej Marii, ze wspaniałymi parkami i ogrodem botanicznym, w którym znajdują się: ogród kaktusowy, wodospady, potoki i jeziora (drzewa, kwiaty, krzewy z całego świata). Po południu przejazd na półwysep Kaliakra, który wznosi się na wysokość 70m i równocześnie wychodzi 2km w głąb morza. Wieczór bułgarski – regionalna kolacja bułgarska z degustacją potraw miejscowej kuchni, program artystyczny z oprawą muzyczną – atrakcja opcjonalna, dodatkowo płatna.
KOSZT WYCIECZKI + WIECZÓR BUŁGARSKI: około 30- 32 EURO/ osoba
KOSZT WYCIECZKI – BEZ WIECZORU BUŁGARSKIEGO: około 25 EURO/ osoba
4. Autokarowa wycieczka do Neseberu: zabytkowe miasteczko położone na skalistym półwyspie, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych, nadmorskich kurortów, jak Burgas i Pomorie. Neseber został założony ponad 2,5 tys. lat temu przez Traków. Z tego okresu pochodzą ruiny murów obronnych, baszt i arkad, które niegdyś czyniły półwysep niedostępnym. Nessebar w całości wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Do dzisiejszych czasów zachowało się wiele starych cerkiewek bizantyjskich oraz charakterystycznych dla budownictwa czarnomorskiego domów. Półwysep to sieć wąskich krętych uliczek, które stwarzają niepowtarzalny nastrój minionej epoki. KOSZT WYCIECZKI: około 25 EURO/osoba