berlin
berlin 2berlin

Berlin z Tropical Island

Proponujemy dwu dniową wycieczkę do stolicy Niemiec ze zwiedzaniem miasta, a w sezonie przedświątecznym z pobytem na jarmarkach świątecznych. Dla chwili relaksu proponujemy pobyt w tropikach. Program oczywiście możemy dowolnie zmodyfikować i dopasować do klienta.

Zapraszamy do kontaktu! Jest to świetna propozycja nie tylko dla młodzieży, ale także dla firm jako impreza integracyjna!

Opis produktu

BERLIN:zwiedzanie miasta: aleja Under den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag i dzielnica rządowa, Katedra Berlińska, Dzielnica Muzealna, Alexanderplatz.

TROPICAL ISLANDS– największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku
w Europie. Fascynująca kraina tropików pod dachem z prawdziwą plażą nad wodą, lasem tropikalnym oraz oryginalnymi budowlami z krajów ze strefy międzyzwrotnikowej. To cały dzień zabawy, radości i relaksu dla całej rodziny, dzień urlopu na tropikalnej wyspie. Mnóstwo atrakcji, dla młodszych
i starszych, zapewnia rozrywkę prawie 24 godziny na dobę. Temperatura
w ciągu dnia w Tropical Islands to 25°C w cieniu, woda w Morzu Południowym ma 28°C, w lagunie Bali 31°C.

W PROGRAMIE POBYTU NA TERENIE TROPICAL ISLANDS M.IN.:

KORZYSTANIE Z ATRAKCJI STREFY TROPIKALNEJ – m.in.Las tropikalny, Wioska Tropikalna, zjeżdżalnie wodne, Morze Południowe, Laguna Bali, korzystanie ze zjeżdżalni.

NOCLEG NA LAGUNIE

WYŻYWIENIE NA TERENIE TROPIKALNEJ WYSPY: OBIADOKOLACJA I ŚNIADANIE W FORMIE BUFETU

PRZYKŁADOWY PROGRAM:

1 dzień: wyjazd we wczesnych godzinach rannych,przejazd do Tropical Islands – wstęp i korzystanie z atrakcji, obiadokolacja, nocleg na lagunie.

2 dzień: śniadanie, dalsze korzystanie z atrakcji, wyjazd do Berlina – zwiedzanie miasta pieszo z pilotem, w programie m.in. Brama Brandenburska, Reichstag, Potsdamerstrasse, Berliner Dom. Wejście na Kopułę Reichtagu (jeśli nie będzie w tym czasie obrad niemieckiego parlamentu). W terminie 23.11. – 27.12.2015 w Berlinie odbywa się ok. 60 jarmarków świątecznych. To wyjątkowy czas żeby odwiedzić Berlin. Na licznych, przytulnych ryneczkach bożonarodzeniowych można swobodnie się przechadzać, zakupić oryginalne prezenty i posmakować świątecznych wypieków. Gendarmenmarkt to jeden z najpiękniejszych placów w Europie. Tu w fascynującej scenerii znajduje się jeden z wielu bożonarodzeniowych jarmarków w Berlinie – zabytkowy Berliner Wiehnachtsmarkt.

Wyjazd w godzinach popołudniowych w drogę powrotną, powrót do Wrocławia w późnych godzinach wieczornych.

 

TERMIN:do ustalenia, od końca listopada do Wigilii w Berlinie odbywa się wiele jarmarków świątecznych

Miejsce wyjazdu: du uzgodnienia

CENA DLA GRUPY DO USTALENIA OD: 370ZŁ

Do programu możemy dodać np.

– wstęp do Muzeum Techniki w Berlinie

– ciepły posiłek w drodze powrotnej

– rejs statkiem po Szprewie

i wiele innych.

 

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

Bilet wstępu do Strefy Tropikalnej (Jednorazowy wstęp do Strefy Tropikalnej Tropical Islands z Lasem Tropikalnym, pasażem handlowym, Wioską Tropikalną, Laguną, Morzem Południowym i Klubem Tropino), nocleg na lagunie, kolację, śniadanie w formie szwedzkiego bufetu, ubezpieczenie NNW i KL, podatek VAT, opieka przewodnika.

CENA NIE ZAWIERA: kosztu płatnych atrakcji na terenie Tropical Islands (PRZYKŁADOWE CENY NAPOI W TROPICAL ISLANDS:: soki 0,3l od 2.60 do 2.90 euro, PŁATNE ATRAKCJE: mini golf 3.50 euro, wieczorne show 10 euro),

 

UWAGA! KONIECZNY PASZPORT BĄDŹ DOWÓD OSOBISTY TYMCZASOWY