01AK4GPJ
01AK4GPJnisipuriledeaur_hotel_sunny_varshava_1hotelVarshava001varshava-danievarshavaZłote Piaski Bułgaria 2012

BUŁGARIA – ZŁOTE PIASKI ’2016

1,599.00zł

Proponujemy 12 dniowy wypoczynek nad Morzem Czarnym w Złotych Piaskach. Słynne rozległe bułgarskie plaże, ciepła woda i czyste otoczenie sprawią, że wyjazd ten będzie nie tylko dobrą okazją do naładowania baterii po całym roku ciężkiej nauki, ale także niezapomnianą przygodą! Plażowanie, wycieczki fakultatywne, zabawa na basenie czy imprezy integracyjne, to świetny sposób na spędzenie tegorocznych wakacji oraz poznanie wielu nowych osób!

Opis produktu

KOLONIA LETNIA/OBÓZ MŁODZIEŻOWY – AUTOKAR

ZŁOTE PIASKI: drugi co do wielkości kurort nad Morzem Czarnym, położony 18 km od Warny. Złote Piaski słyną
ze złocistej plaży o długości ok. 3,5 km i szerokości ok. 100 m. Corocznie za ekologię i czystość Złotym Piaskom przyznawana jest prestiżowa nagroda Błękitnej Flagi (renomowana międzynarodowa odznaka dla ekologicznie czystych kurortów).
W miasteczku, zwłaszcza w sezonie, odbywają się liczne imprezy kulturalne – koncerty zespołów ludowych, festiwale muzyczne na świeżym powietrzu, parada samochodów w stylu retro.

 Turnus 12 dniowy, 10 dni pobytu (9 noclegów) w Złotych Piaskach; 

1 DZIEŃ: wyjazd  w godzinach porannych, przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię; w czasie podróży przewiduje się kilka postojów.
2 DZIEŃ: przyjazd do Złotych Piasków w godzinach rannych, odpoczynek, obiad, zakwaterowanie, plażowanie i spacer po Złotych Piaskach, kolacja, nocleg.
3 – 10 DZIEŃ: zajęcia programowe: plażowanie, kąpiele, gry i zabawy na plaży, rozgrywki sportowe, wycieczki autokarowe i piesze itd. – ewentualne wycieczki fakultatywne.
11 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie, plażowanie, pożegnanie ze Złotymi Piaskami i morzem, obiadokolacja, odbiór suchego prowiantu wyjazd ze Złotych Piasków w godzinach wieczornych.
12 DZIEŃ: powrót do Polski we wczesnych godzinach rannych.

 PROGRAM TURYSTYCZNY (realizowany w trakcie turnusu):

 •  wycieczka autokarowa do Warny:największe miasto i port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego;Katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy – XIX w. katedra zbudowana w stylu neobizantyjskim na wzór świątyni z Petersburga, wzniesiona jako symbol wdzięczności narodu bułgarskiego za wyzwolenie z okupacji tureckiej. Druga co do wielkości świątynia w Bułgarii. Katedra jest jedną z najbardziej okazałych budowli w Warnie i jej symbolem. Spacer po starej części miasta, zakupy na bazarze.
 • WYCIECZKA PIESZA DO MONASTYRU AŁADŻA – (3km od Złotych Piasków) – jeden z najoryginalniejszych bułgarskich klasztorów, wykuty w wysokich, wapiennych skałach (XIII w.); zwiedzanie muzeum mozaiki rzymskiej z antycznego miasta Marcjanopolis przy „czarodziejskim źródle”.
 • WYCIECZKI PIESZE PO OKOLICY.

 PROGRAM REKREACYJNY:

 • AKTYWNY WYPOCZYNEK na terenie ośrodka,
 • DYSKOTEKI,
 • KORZYSTANIE Z BASENU znajdującego się na terenie obiektu,
 •  GRY, ZABAWY, PLAŻOWANIE I KĄPIELE (plaża i kąpielisko strzeżone),
 • IMPREZY OBOZOWE: Festiwal Piosenki, „Randka w ciemno”, „Familiada”, otrzęsiny,
 • KONKURSY: tańca, mody, fryzur, itp.,
 • IMPREZY SPORTOWE: rozgrywki sportowe; piłki: siatkowa i koszykówka, piłka nożna, turniej tenisa stołowego

ZAKWATEROWANIE :
HOTEL SUNNY VARSHAVA *** nowa część hotelu Varshava, położonego w centrum Złotych Piasków (350m od morza) w pełnej zieleni i cichej okolicy. Nieopodal usytuowane są liczne dyskoteki, lokale oraz sklepy, dzięki czemu różnorodne atrakcje kurortu są „na wyciągnięcie ręki”. Zakwaterowanie w pokojach 4 osobowych z łazienką, TV, lodówką i klimatyzacją oraz balkonem. W hotelu do dyspozycji: duży basen (leżaki przy basenie bezpłatne), restauracja, pool bar, lobby bar. Możliwość skorzystania z sejfu w recepcji oraz Internetu WI-FI w holu, sklepik z artykułami spożywczymi, stoiska internetowe (dodatkowo płatne).

WYŻYWIENIE:
ALL Inclusive light – 3 posiłki dziennie (śniadanie 7:30-10:00, obiad 12:30-14:30 i kolacje 18:30-20:30 – w formie bufetu); napoje bezalkoholowe (woda, napoje, herbata) w godzinach 8:00 – 20:30. Przekąski od godziny 16:00-17:00. Pierwszy posiłekw Bułgarii– obiad, ostatni posiłek – obiadokolacja, suchy prowiant i ciepły napój w drodze powrotnej.

KADRA:
całodzienna opieka kadry pedagogicznej: kierownik, wychowawcy, ratownik wodny, opieka medyczna miejscowa.

UBEZPIECZENIE:
NNW i KL oraz bagażu na czas przejazdu i pobytu.

TRANSPORT:
autokar z klimatyzacją, wyposażony w telewizor, barek, WC, na trasie Lędziny – Bułgaria – Lędziny.

TERMINY: Turnusy 12-dniowe
30.06. – 12.07.201609.07. – 21.07.201618.07. – 30.07.2016
CENA: 1599 zł

 

UWAGI:

  • CENA ZAWIERA KOSZTY: noclegów, wyżywienia, kadry, programu KO, ubezpieczenia, opłaty klimatycznej, podatku VAT, transportu.
  • WIEK UCZESTNIKÓW: od 12 do 18 lat.
  • DO CENY SKIEROWANIA UCZESTNIKA, KTÓRY MA UKOŃCZONE 18 LAT DOLICZAMY 150zł/os.
 •  DODATKOWE INFORMACJE: uczestnicy bezwzględnie muszą posiadać przy sobie ważny dowód osobisty lub paszport. Niezbędne wyposażenie uczestnika: okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z wysokim filtrem UV, nakrycie głowy, panthenol. Na miejscu pobierana będzie kaucja zwrotna, za ewentualne zniszczenia wyrządzone przez uczestnika, w wysokości 15 euro od osoby.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE DODATKOWO PŁATNE:

 1. WSTĘP DO PROFESJONALNEJ DYSKOTEKI (wstęp dla osób od 16 roku życia): koszt ok. 5 – 8 euro/os.
 2. UDZIAŁ W DYSKOTECE BEACH PARTY (ok. 3 godz.)specjalnie zorganizowana dla uczestników poniżej 16 roku życia – koszt ok. 6 – 8 euro/os.
 3. Bałczik i Półwysep Kaliakra, wieczór bułgarski – opcjonalnie. Bałczik – malowniczo położone miasteczko na skalistym wzgórzu wybrzeża Morza Czarnego, zwane Białym Miastem. Słynie z pałacu rumuńskiej królowej Marii, ze wspaniałymi parkami i ogrodem botanicznym, w którym znajdują się: ogród kaktusowy, wodospady, potoki i jeziora (drzewa, kwiaty, krzewy z całego świata). Po południu przejazd na półwysep Kaliakra, który wznosi się na wysokość 70m i równocześnie wychodzi 2km w głąb morza. Wieczór bułgarski – regionalna kolacja bułgarska z degustacją potraw miejscowej kuchni, program artystyczny z oprawą muzyczną – atrakcja opcjonalna, dodatkowo płatna.
  KOSZT WYCIECZKI + WIECZÓR BUŁGARSKI: około 30- 32 euro/ osoba
  KOSZT WYCIECZKI – BEZ WIECZORU BUŁGARSKIEGO: około 25 euro/ osoba
 4. Autokarowa wycieczka do Neseberu: zabytkowe miasteczko położone na skalistym półwyspie, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych, nadmorskich kurortów, jak Burgas i Pomorie. Neseber został założony ponad 2,5 tys. lat temu przez Traków. Z tego okresu pochodzą ruiny murów obronnych, baszt i arkad, które niegdyś czyniły półwysep niedostępnym. Nessebar w całości wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Do dzisiejszych czasów zachowało się wiele starych cerkiewek bizantyjskich oraz charakterystycznych dla budownictwa czarnomorskiego domów. Półwysep to sieć wąskich krętych uliczek, które stwarzają niepowtarzalny nastrój minionej epoki. KOSZT WYCIECZKI: około 25 euro/osoba
 5. Aquapolis – miasteczko wodne w stylu mauretańsko-śródziemnomorskim jest jedną z największych atrakcji Złotych Piasków. Uczestnicy mogą wypróbować np. słynną zjeżdżalnię Kamikaze, gdzie startując z wysokości 20m nad ziemią można rozpędzić się do ok. 60 km/h, Czarne Dziury, czyli zjeżdżalnie pogrążone w ciemności, z zaskakującymi zakrętami, poczwórną zjeżdżalnię Slalom, idealną do wodnych wyścigów oraz wiele innych atrakcji. KOSZT WYCIECZKI: około 18 EURO/os.