Placeholder

Hiszpania Obóz Młodzieżowy

2,280.00zł

Opis:
Costa Brava to świetne miejsce na spędzenie wakacji dla młodzieży w wieku od 15 do 18 roku życia.Uczestnicy są zakwaterowani w hotelu oddalonym od pięknej plaży zaledwie o 350m z restauracją, 3 basenami z leżakami, świetlica i TV.
Wyczyść zaznaczenie
SKU: brak. Kategoria: .

Opis produktu

PRZYKŁADOWY PROGRAM:
1 DZIEŃ: Wyjazd z Polski w godzinach wczesnowieczornych. Przejazd przez Czechy, Austrię. 2 DZIEŃ: Przyjazd do Wenecji – całodzienne zwiedzanie, ok. 9 godzin. Ciepły posiłek w godzinach wieczornych, wyjazd z Włoch. Nocny przejazd przez Francję. W trakcie przejazdu możliwe zwiedzanie Monako i Monte Carlo. 3 DZIEŃ: Przejazd przez Francję. Przyjazd do Hiszpanii. W godzinach rannych, śniadanie piknikowe. Przyjazd na miejsce do Lloret de Mar w godz. popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg. 4-10 DZIEŃ: Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów. Zajęcia programowe: plażowanie, program sportowo-rekreacyjny, całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony, wycieczka autokarowo-piesza do Blanes, konkurs wiedzy Viva Espana, wybory Miss & Mister obozu, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe, ewentualne wycieczki fakultatywne. 10 DZIEŃ: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Pożegnanie z miejscowością i morzem. Obiad. Pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych (ok. 17-18). Przejazd przez Francję. Późnym wieczorem w zależności od czasu przejazdu zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch. 11 DZIEŃ: Przejazd przez Włochy, śniadanie piknikowe, przyjazd w okolice Werony – całodzienna zabawa nad jeziorem Garda w Parku Rozrywki – czas pobytu około 9 godzin. Ciepły posiłek. Wieczorem wyjazd z Włoch. Przejazd przez Austrię. 12 DZIEŃ: Przejazd przez Austrię, Czechy. Przyjazd do Bogatyni/Zgorzelca w godzinach przedpołudniowych.
PROGRAM TURYSTYCZNY:
* WENECJA – przejazd promem do historycznego centrum: zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka, Bazylika, Pałac Dożów, Rialto etc.
* BARCELONA – zwiedzanie katedry Sagrada Familia, La Rambla, dzielnicy gotyckiej, Stadion FC Barcelona (bilet wstępu dodatkowo płatny ok. 19 Є), wieczorem pokazy grających fontann.
* BLANES – zwiedzanie: ogród botaniczny Mar y Mutra (bilet dodatkowo płatny ok. 6 Є), skały Sao Palomera, promenada.
* MONAKO I MONTE CARLO – (zwiedzanie w drodze tam lub z powrotem) – drugie po Watykanie, najmniejsze, niezależne państwo świata – w programie zwiedzanie: pałac książąt Monaco, katedra z grobowcem Grace Kelly i księcia Rainera, Monte Carlo – historyczna stolica hazardu.
* GARDALAND – to największy park rozrywki we Włoszech. Zlokalizowany nad jeziorem Garda, 15 km od Verony. Centrum zabawy proponuje 40 różnych atrakcji m.in. 4 tematyczne teatry prezentujące każdego dnia pokazy tresury delfinów, fantastyczne przedstawienia, pokazy ogni sztucznych, wielkie parady z postaciami z GARDALANDU; można też korzystać z przejażdżek licznymi kolejkami i rollercoasterami.
PROGRAM REKREACYJNY:
* PLAŻOWANIE I KĄPIELE (kąpiele pod opieką ratowników wodnych),
* GRY, ZABAWY, IMPREZY OBOZOWE: Festiwal Piosenki, „Randka w ciemno”, „Familiada”, otrzęsiny,
* KONKURSY: tańca, mody, fryzur, itp.,
* IMPREZY SPORTOWE: rozgrywki sportowe: piłki siatkowa koszykówka, piłka nożna, turniej tenisa stołowego.
ZAKWATEROWANIE:
Hotel GUITART CENTRAL PARK*** położony w Lloret de Mar w odległości około 350 metrów od plaży w ścisłym centrum. Do dyspozycji uczestników restauracja, 3 baseny z leżakami, świetlica TV, sejf (dodatkowo płatny). Pokoje 3, 4 – os. z łazienkami oraz klimatyzacją.
WYŻYWIENIE:
W trakcie przejazdu tam i z powrotem wyżywienie według opisu w programie. Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie z napojami, obiad i kolacja z wodą). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Do obiadów i kolacji woda w cenie.
KADRA:
całodzienna opieka kadry pedagogicznej (kierownik, wychowawcy, wychowawca pełniący rolę pilota, ratownik wodny), opieka medyczna miejscowa.
TRANSPORT:
Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, TV-video, klimatyzacja) na trasie Bogatynia/Zgorzelec – Lloret de Mar – Bogatynia/Zgorzelec.
UBEZPIECZENIE:
NNW i KL, bagaż na przejazd i pobyt.
UWAGI:
* CENA ZAWIERA: Przejazd autokarem, zakwaterowanie w hotelu na Costa Brava (7 nocy) w Hiszpanii, wyżywienie wg programu, ubezpieczenie, opiekę pedagogiczną, opiekę pilota-przewodnika, podatek VAT.
* CENA NIE OBEJMUJE: Ewentualnych napoi do obiadów i kolacji dodatkowo płatnych; Bilety wstępu: stadion FC Barcelona – 19 Є; Blanes: Ogród botaniczny Mar y Mutra – 6 Є
* WIEK UCZESTNIKÓW: 15-18 LAT
* UWAGA! KONIECZNY AKTUALNY PASZPORT BĄDŹ DOWÓD OSOBISTY !!!
* ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZAMIANY KOLEJNOŚCI ZWIEDZANIA ZE WZGLĘDÓW NP: POGODOWYCH LUB ORGANIZACYJNYCH !!!
Wycieczki i program fakultatywny:
– karnet na dyskoteki (min. 5 wejść – dla os powyżej 16 lat), ok. 26 Є; – miasteczko wodne – ok. 28 Є; – wieczór hiszpański – pokazy flamenco – ok. 26 Є; – rejs statkiem do Tossa de Mar – ok. 20 Є; – wycieczka autokarowa do Tossa de Mar – zwiedzanie ruin zamku, katedry, plażowanie na Mar Menuda – ok. 15 Є