192_b_aygulf
1e573c9d-4691-4091-988c-9e48ae32cdd1.c10192_b_aygulf6114821118422027c993550indek548sindeksindeks22

OBÓZ WE FRANCJI!

3,050.00zł

LAZUROWE WYBRZEŻE to ciepłe, błękitne morze, tryskające słońcem lato, luksusowe jachty kołyszące się w portach słynnych kurortów: Cannes, St. Tropez czy Monaco, najrozmaitsze atrakcje kulturalne i odrobina emocji – wszystko to od lat przyciąga elitę tego świata: popularnych artystów, polityków i biznesmenów. Historia tego wybrzeża sięga czasów rzymskich i Juliusza Cezara.
Do dziś zachowały się zabytki z tamtych czasów, a piaszczyste plaże i promenady dopełniają obraz tego, idealnego do wypoczynku, miejsca.

St Aygulf  –położona pomiędzy Cannes i St Raphael francuska wioska wakacyjna jest bardzo atrakcyjnie położoną miejscowością letniskową, przylegającą do szerokiej, piaszczystej plaży.Miejscowość przylega bezpośrednio do rozrywkowej dzielnicy kurortu Frejus/St Raphael, gdzie znajduja się m.in. Park Wodny Aqualand, Lunapark i tor gokartowy

Opis produktu

Turnus 12-dniowy: 7 noclegów na Lazurowym Wybrzeżu, 1 nocleg w okolicach Mediolanu, podczas przejazdu zwiedzanie Mediolanu i Monaco, 1 nocleg w okolicy Parku Rozrywki Gardaland, pobyt w parku rozrywki.

PROGRAM WYPOCZYNKU:

1 DZIEŃ: wyjazd w godzinach popołudniowych z Lubina, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 DZIEŃ: przyjazd w okolice Mediolanu, dłuższa przerwa na śniadanie piknikowe, kilkugodzinne zwiedzanie Mediolanu, przejazd do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Księstwa Monaco – zwiedzanie Monte Carlo, posiłek na trasie; wyjazd do St. Aygulf w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, zapoznanie z ośrodkiem, spotkanie organizacyjne, regulamin pobytu i przepisy bezpieczeństwa, ciepła kolacja, nocleg.

4 – 9 DZIEŃ: plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, program sportowo-rekreacyjny, wycieczki autokarowe do Frejus
i St Raphael, do Cannes – Grasse i Rezerwatu Esterel, ewentualne wycieczki fakultatywne.

10 DZIEŃ: śniadanie, sprzątanie i wykwaterowanie, suchy prowiant na drogę powrotną, wyjazd w kierunku Włoch, przyjazd w okolice Jeziora Garda, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

11 DZIEŃ: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Parku Rozrywki Gardaland, całodzienny pobyt w Gardalandzie, ciepła kolacja; wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

12 DZIEŃ: przejazd do kraju, w trakcie przejazdu – śniadanie, przyjazd do Lubina w godzinach popołudniowych.

PROGRAM TURYSTYCZNY (w podróży):

 • MEDIOLAN zwiedzanie śladami kodu Leonarda da Vinci, m.in. kościół Santa Maria della Grazie, katedra, Castello Sforzesco, słynna mediolańska opera La Scala i pasaż Wiktora Emanuela – pierwowzór dzisiejszych galerii handlowych.
 • MONAKO – drugie po Watykanie, najmniejsze, niezależne państwo świata – w programie zwiedzanie: pałac książąt Monaco, katedra z grobowcem Grace Kelly i księcia Rainera, zwiedzanie Muzeum Oceanograficznego, z którym związany był przez wiele lat Jacques Cousteau- słynny francuski badacz mórz i oceanów (bilet wstępu dodatkowo płatny – około 11,00 euro/osoba), Monte Carlo – historyczna stolica hazardu.
 • GARDALAND – to największy park rozrywki we Włoszech. Zlokalizowany nad jeziorem Garda, 15 km od Verony. Centrum zabawy proponuje 40 różnych atrakcji m.in. 4 tematyczne teatry prezentujące każdego dnia pokazy tresury delfinów, fantastyczne przedstawienia, pokazy ogni sztucznych, wielkie parady z postaciami z GARDALANDU; można też korzystać
  z przejażdżek licznymi kolejkami i rollercoasterami.

PROGRAM REKREACYJNO-TURYSTYCZNY WE FRANCJI:

 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO CANNES I GRASSE: wyjazd panoramiczną trasą Corniche Esterel wzdłuż wybrzeża Esterel, po drodze spacer na teren Rezerwatu Masywu Esterel– gdzie można zobaczyć unikalne, czerwone formacje skalne, rzadkie rośliny oraz wstęp na punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramę Lazurowego Wybrzeża. Przejazd do Cannes – panorama miasta ze wzgórza le Suquet, Port Jachtowy, słynny Pałac Festiwalowy, w którym odbywają się festiwale filmowe z udziałem gwiazd światowego kina – wspólne zdjęcie na schodach z czerwonym dywanem, lunch-piknik na promenadzie przy plaży w Cannes, przejazd do „stolicy” perfum – Grasse – zwiedzanie fabryki Fragonard – zapoznanie się z procesem produkcji perfum, możliwość zakupu kosmetyków po zniżkowych cenach,
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA FREJUS – SAINT RAPHAEL: Frejus – dawna nazwa Forum Juli – miasto założone przez Juliusza Cezara, zachwycające urokiem wąskich, krętych uliczek oraz zabytków z czasów antycznego Rzymu, w programie zwiedzanie: pozostałości rzymskich akweduktów, rzymski amfiteatr, plac im. Lecha Wałęsy, Katedra z unikalnym, wczesnochrześcijańskim baptysterium, przejazd na plażę Frejus- Raphael – piknik pod palmami przy plaży.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO PORT FREJUS: wieczorna wycieczka na promenadę w wyjątkowo oświetlonym Port Frejus, którego nabrzeża kuszą mnóstwem atrakcji, pokazów, popisów, happeningów, kramów pełnych pamiątek i lokalnych produktów prowansalskich.

PROGRAM REKREACYJNY:

 • WYCIECZKI PIESZE PO OKOLICY,
 • KORZYSTANIE Z BASENU znajdującego się na obiekcie,
 • GRY, ZABAWY, DYSKOTEKI, PLAŻOWANIE I KĄPIELE (plaża i kąpielisko strzeżone),
 • PETANQUE – narodowa gra Francuzów w kule – nauka gry i turniej,
 • IMPREZY SPORTOWE: turniej siatkówki plażowej, dart-rzutki, koszykówka, piłka nożna, turniej tenisa stołowego.
 • DYSKOTEKI
 • QUIZ O FRANCJI

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Domaine des Eucalyptus położony jest na ponad 2 hektarowym terenie, nieco z dala od ruchliwej  ulicy biegnącej wzdłuż tego odcinka Lazurowego wybrzeża w pobliżu zatoki Villepey, przy której spotkać można niezwykle ciekawą faunę i florę. Niedaleko stąd również do centrum miasteczka ze sklepami, oryginalnym targiem prowansalskim oraz do pięknych piaszczystych plaż, ciągnących się wzdłuż miejscowości .

Dla komfortu i bezpieczeństwa wypoczynku, na terenie całej wioski obowiązuje zakaz ruchu samochodowego. Do dyspozycji gości środek oddaje: basen zewnętrzny, boisko do petanki, plac zabaw dla dzieci, stoły do ping-ponga, pralnia, parking

ZAKWATEROWANIE – apartamenty :

 • 2 pokojowe dla 4-5 osób (ok. 32m2)– pokój dzienny z aneksem kuchennym i sypialnia. W pokoju dziennym: 2 łóżka pojedyncze, w sypialni: dwa łózka pojedyncze lub łóżko małżeńskie i pojedyncze,
 • 3 pokojowe dla 6-7 osobowy (ok.48m2)- opis -jak wyżej oraz dodatkowa sypialnia 2 osobowa

W każdym apartamencie aneks kuchenny, łazienka, WC, taras lub balkon. Pokoje wyposażone w szafy, szafki, łóżka, stół krzesła.

WYŻYWIENIE: kuchnia polsko – śródziemnomorska:

 • śniadanie w formie bufetu (bagietka, masło, wędlina, parówki na gorąco, sery, twarożek, mleko, płatki, musli, dżem, oliwki, papryczka, świeże pomidory z mozarellą i bazylią i ziołami prowansalskimi, herbata, kakao)
 • lunch w formie prowiantu – wydawanego przy śniadaniu (bagietki z wędliną, serem i dodatkami warzywnymi, jogurt, owoc, batonik)
 • ciepła kolacja (ciepłe danie-kurczak, filet, ryba, cordon bleue, przystawka-sałata, deser, napoje zimne -woda z sokiem, woda z cytryną ).

Suchy prowiant z napojami na drogę powrotną. W czasie pobytu jedna posiłek regionalny.

KADRA: całodzienna opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opieka medyczna miejscowa (podstawowe leki i środki opatrunkowe), ratownik, polskojęzyczny, pilot na wycieczkach.

UBEZPIECZENIE: NNW – 10.000,00 zł, KL – 10.000,00 EUR i bagaż 800,00 zł, ubezpieczyciel: SIGNAL IDUNA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

TERMINY:

05.07 – 16.07.2018

PROMOCJA!!
3.200 zł

3050 ZŁ NOWA CENA!!

UWAGI:

 • CENA ZAWIERA KOSZTY: noclegów w hotelu, 2 noclegów tranzytowych, wyżywienia, kadry, programu KO, biletów wstępu
  do zwiedzanych obiektów, wycieczek w trakcie turnusu, ubezpieczenia (NNW i KL oraz bagaż), transportu, opłaty klimatycznej, podatku VAT.
 • CENA NIE ZAWIERA KOSZTU: biletów wstępu do Muzeum Oceanograficznego – około 11,00 euro, wycieczek fakultatywnych.
 • WYMAGANE DOKUMENTY: OBOWIĄZKOWO PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY.
 • PROPONOWANE KIESZONKOWE OKOŁO 50 – 80 EURO (bez wycieczek fakultatywnych)
 • DODATKOWE INFORMACJE: uczestnicy muszą posiadać przy sobie ważny paszport lub dowód tymczasowy. Niezbędne wyposażenie uczestnika: okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z wysokim filtrem UV, nakrycie głowy, obuwie ochronne do kąpieli morskich, panthenol na wypadek poparzeń słonecznych