apartamentlux
apartamentluxrehabilitacja07rehabilitacja11apartament02apartament04apartament07apartament00apartament03

WCZASY ZDROWOTNE W DARŁÓWKU

1,350.00zł

Wczasy zdrowotne w jednej z najładniejszych miejscowości nad polskim morzem. Zakwaterowanie w luksusowym ośrodku, bogata oferta zabiegów i wspaniałe jedzenie to gwarancja udanego urlopu i wypoczynku.

Zapraszamy do Darłówka!

Kategoria: . Tagi: , , .

Opis produktu

DARŁÓWKO: pełna uroku nadmorska miejscowość położona na środkowym wybrzeżu w czystej ekologicznie okolicy. Atrakcje turystyczne Darłówka to: XIX-wieczna latarnia morska, betonowe molo oraz zwodzony most łączący Darłówko Wschodnie z Zachodnim. Oddalone o około 2 km miasto Darłowo przyciąga turystów m. in. Zamkiem Książąt Pomorskich, barokową i renesansową zabudową, średniowiecznymi murami obronnymi z basztami oraz portem rybackim.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wczasowy „GNIEWKO” NZOZ Zakład Rehabilitacji – znajduje się w malowniczej i spokojnej części Darłówka Wschodniego. Ośrodek położony jest na ogrodzonym, bezpiecznym terenie w odległości 100 m. od morza. Obiekt posiada pięć budynków mieszkalnych, basen kryty i jacuzzi, gabinety rehabilitacyjne, duża stołówkę, świetlice
ze sprzętem RTV i salę dyskotekową, sale gimnastyczne. Zakwaterowanie w budynku GNIEWKO LUX – wybudowanym w 2010 roku, pokojach 2, 3-osobowych o wysokim standardzie, z widokiem
na morze i balkonem, wyposażonych w łazienkę, ręczniki, pościel, TV, dostęp do internetu, łóżka pojedyncze lub łoże małżeńskie, szafę na ubrania, szafki nocne, stolik, krzesła. Opieka pielęgniarska 24H, opieka lekarska.

WYŻYWIENIE:  3 posiłki dziennie – śniadania, obiady, kolacje + podwieczorek, posiłki serwowane do stolika – kuchnia polska.

W NOWOCZESNEJ BAZIE ZABIEGOWEJ OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE RODZAJE ZABIEGÓW: laseroterapia, krioterapia, inhalacje, hydroterapia: kąpiel wirówkowa: Kogg i Kkdd, magneterapia, masaże lecznicze, masaż próżniowy, elektrolecznictwo: diadynamik, ultradźwięki, jonoforeza, gimnastyka ogólnousprawniająca, gimnastyka oddechowa, gimnastyka na basenie, rowerek, bieżnia, step, światłolecznictwo: Solux.

Baza rekreacyjna: W budynku GNIEWKO LUX znajduje się stołówka i restauracja, na terenie ośrodka do dyspozycji uczestników: wypożyczalnia rowerów, parawanów leżaków (płatna), duży bezpieczny parking samochodowy, boisko do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej, świetlice  ze sprzętem RTV i salę dyskotekową, sale gimnastyczne, duży i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, miejsce do wieczornego grillowania lub biesiadowania przy ognisku, dobrze wyposażona baza rehabilitacyjna połączona z basenem krytym z podgrzewana wodą oraz wewnętrznym jacuzzi.

PROGRAM ZDROWOTNY (realizowany w dni powszednie) – 5 zabiegów w ciągu dnia:

 • badanie lekarskie na początku turnusu,
 • codziennie 2 zabiegi indywidualne według wskazań lekarza,
 • codziennie inhalacje indywidualne – 1 raz,
 • codziennie 1 godzina wodnych zabiegów na basenie lub w jacuzzi (pod opieką ratownika WOPR),
 • gimnastyka grupowa,

PROGRAM KO:

 • wieczorne biesiadowanie przy grillu z muzyką – 1 raz w turnusie,
 • rejs statkiem – 1 raz w turnusie,
 • bankiet z tańcami – 1 raz w turnusie.

TURNUSY 8-DNIOWE:

02.07-09.07.2016 – 1250 zł
11.08-19.08.2016 – 1250 zł

TURNUSY 11-DNIOWE:

09.06-20.06.2016 – 1350 zł

21.06-02.07.2016 – 1540 zł

10.07-21.07.2016 – 1890 zł

 

– dzieci do lat 2 bezpłatnie – bez świadczeń

– dzieci od 2 do 4 lat – opłata ryczałtowa 350 zł (dziecko śpi z rodzicami)

– dzieci od 4 do 7 lat – 650 zł – ½ wyżywienia (dziecko śpi z rodzicami)

– dzieci od 7 do 13 lat – 900 zł

– pokoje 1 osobowe na zapytanie

UWAGI:

 • CENA ZAWIERA: zakwaterowanie, wyżywienie, podatek VAT,  realizację programu zdrowotnego (jedynie w dni powszednie), realizację programu KO, opiekę pielęgniarską 24h, opiekę lekarską.
 • CENA NIE ZAWIERA: KOSZTÓW TRANSPORTU ORAZ OPŁATY KLIMATYCZNEJ
 • ISNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDŁUŻENIA POBYTÓW,
 • Świadczenia rozpoczynają się kolacją, a kończą śniadaniem.