zakopane malgorzata
chabowka-1projectorOLYMPUS DIGITAL CAMERAzakopane malgorzataharendasuche2218

ZIMOWISKO – ZAKOPANE 2016 – I tydzień ferii

975.00zł

Zapraszamy na 8 dniowe zimowe szaleństwo w stolicy Tatr! Program z nauką lub doskonaleniem umiejętności narciarskich! Program rekreacyjny z zajęciami z bardzo popularnej zumby i z zajęciami na lodowisku dla dzieci, które nie chcą jeździć na nartach. Jednym słowem, dla każdego coś dobrego. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!

Opis produktu

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat „Małgorzata” położony w Zakopanem – Olczy – budynek murowany, ogrodzony, bezpieczny. Pokoje 3, 4, 5 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w tapczany jednoosobowe, szafy ubraniowe, stół, krzesła; stołówka, duża chata grillowa, świetlica, sala, TV, stoły do ping – ponga, piłkarzyki. Do dyspozycji uczestników: sprzęt sportowo – rekreacyjny, materiały do zajęć programowych, sprzęt dyskotekowy, sanki i plastikowe ślizgi.
WYŻYWIENIE:3 posiłki dziennie + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane) + suchy prowiant na drogę powrotną oraz wycieczki.
KADRA:całodzienna opieka kadry pedagogicznej: wychowawcy – instruktorzy narciarscy, kierownik. Opieka medyczna: lekarz na wezwanie, pielęgniarka, podstawowe środki opatrunkowe i leki.
UBEZPIECZENIE:NNW na przejazd i pobyt – ubezpieczyciel STU ERGO HESTIA, rozszerzone o amatorskie uprawianie sportów zimowych.
TRANSPORT: autokar turystyczny na trasie Wrocław – Zakopane – Wrocław. Transport dzieci pod opieką wychowawców – konwojentów.

PROGRAM TURYSTYCZNY:

 • WYCIECZKA DO WADOWIC ŚLADAMI JANA PAWŁA II (w drodze do Zakopanego) – zwiedzanie wystawy w nowo otwartym Muzeum w Domu Rodzinnym Jana Pawła II, Rynek, Bazylika Wadowicka oraz degustacja kremówki.
 • Wycieczki autokarowE do ZAKOPANEGO (półdniowe wyjazdy do Zakopanego – 2-3 razy w turnusie) – targowisko przy drodze na Gubałówkę z wielkim wyborem ludowych wyrobów, oscypków, spacer po Krupówkach – jednej
  z najsłynniejszych ulic w Polsce, która obecnie liczy 1.100m długości i stanowi obecnie kulturalno-handlowe centrum Zakopanego, Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach – wybudowane jako votum za ocalenie życia Papieża Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku – miejsce pochówku ludzi sławnych, znanych i zasłużonych – np. Kornela Makuszyńskiego czy Witkacego; nagrobki tego cmentarza stanowią niepowtarzalne dzieła sztuki z drewna lub kamienia, zwiedzanie Kaplicy p.w. Najświętszego Serca Jezusa – wybudowanej w latach 1905-1907 według projektu Stanisława Witkiewicza na Jaszczurówce oraz spacer pod Wielką i Małą Krokwią.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO MURZASICHLA – typowa wioska tatrzańska, pobyt w Izbie Regionalnej – spotkanie z folklorem, gwarą i humorem zakopiańskim, opowieści o Tatrach, zwyczajach, strojach ludowych; zwiedzanie drewnianego kościółka
  o typowej, zakopiańskiej architekturze.
 • WYCIECZKA DO PLANETARIUM (w drodze z Zakopanego)wizyta w Planetarium Śląskim im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie – uczestnicy zimowiska wezmą udział
  w trwającym kilkadziesiąt minut seansie tematyce astronomicznej, np. „planety olbrzymy”, „kosmiczne głazy”, „do krańców wszechświata”. Odwiedzimy także obserwatorium astronomiczne gdzie z bliska zobaczymy między innymi: lunetę soczewkową i kratery na Księżycu oraz posłuchamy o pracy astronautów.
 • WYCIECZKA AUTOKAROWO – PIESZA Z PRZEWODNIKIEM TARZAŃSKIM np.
 • GUBAŁÓWKAjedno z najbardziej popularnych miejsc w Zakopanem. Trasa prowadzić będzie z Kościeliska na Butorowy Wierch, następnie szlakiem niebieskim dochodzimy na szczyt Gubałówki. Po drodze będziemy podziwiać przepiękną panoramę Tatr z charakterystycznym szczytem w kształcie leżącego rycerza – góra Giewont lub

DOLINA STRĄŻYSKAprzepiękna dolina położona pod Giewontem, jej zbocza porośnięte są gęstymi lasami, najciekawsze miejsce: wodospad Siklawa

 • PIESZE WYCIECZKI PO OKOLICY.

PROGRAM REKREACYJNO – SPORTOWY:

 • KRAM Z PAMIĄTKAMI – wspaniała zabawa, w trakcie której każdy uczestnik własnoręcznie tworzy uroczą ozdobę – własną kolonijną pamiątkę. Dzieci samodzielnie malują i zdobią gotowe odlewy z gipsu – obrazki z motywami morskimi, kwiatowymi, roślinnymi, zwierzęcymi i innymi.
 • ZUMBA – to niesamowite połączenie tańców latynoamerykańskich prosto z serca Karaibów i Południowej Ameryki z aerobikiem. Łączy w sobie energetyczną
  i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi, ćwiczenia opierają się na zasadzie, że zajęcia powinny sprawiać przyjemność i być łatwe do wykonania. Zajęcia prowadzone przez instruktora. Zimowisko rekreacyjne –
  4 razy w turnusie, zimowisko narciarskie – 1 raz w turnusie.
 • SZTUCZNE lodowisko (wraz z wypożyczeniem łyżew – 2 razy w trakcie turnusu) – dla uczestników zimowiska rekreacyjnego,
 • OGNISKO Z PIECZENIEM KIEŁBASEK,
 • pobyt AQUAPARKU – 1 raz w tURNUSIE,
 • WIECZÓR FILMOWY Z POPCORNEM!
 • gry, zabawy, dyskoteki, turnieje sportowe: np. ping-pong, gry planszowe i inne,
 • imprezy zimowiskowe, np.: bal przebierańców, wybory Miss i Mistera,
 • konkursy z nagrodami, np.: plastyczny, rzeźby w śniegu,

PROGRAM ZIMOWY:

–           saneczkowanie i inne zabawy na śniegu,
–           zjazd na „bele czym”,
–           mistrzostwa w zjeździe na sankach i ślizgu – „jabłku”,

PROGRAM NARCIARSKO-SNOBOARDOWY – SZKOLENIE NARCIARSKIE REALIZOWANY PRZEZ 5 DNI W TURNUSIE**:

–      szkolenie narciarskie realizowane przez 5 dni turnusu pod opieką instruktorów narciarskich około 3 – 3,5 h dziennie,
–      zajęcia narciarskie w małych grupach,
–      karnety czasowe lub punktowe na wyciągi,
–      kamizelki odblaskowe w czasie zajęć na stoku (względy bezpieczeństwa
i organizacyjno szkoleniowe),

–      dojazd na wyciągi – autokar,
–      nauka jazdy dla początkujących,
–      doskonalenie umiejętności narciarskich dla zaawansowanych,
–      zajęcia teoretyczne (zajęcia prowadzone wieczorami w miejscu zakwaterowania),
–      wieczorna jazda przy sztucznym oświetleniu,
–      konkurs na najbardziej stylową jazdę na nartach.
**DOPŁATA DO PROGRAMU NARCIARSKIEGO – 200-250zł/os
Wysokość dopłaty zależna od stopnia zaawansowania umiejętności narciarskich

SKI INFO: Uczestnicy korzystać będą z wyciągów w dzielnicy Olcza – wyciąg orczykowy o długości 300m oraz w Poroninie, gdzie przygotowanych jest 5 wyciągów, trasy są oświetlane, a wyciągi Suche i Stasikówka posiadają sztuczne naśnieżanie. Trasy o różnym stopniu trudności zarówno dla początkujących, jak również dla bardziej zaawansowanych narciarzy. W przypadku trudnych warunków narciarskich na wyżej wymienionych wyciągach. Uczestnicy zimowiska będą dowożeni autokarem do wyciągów, na których będą panowały odpowiednie warunki.

DZIECI UCZESTNICZĄCE W PROGRAMIE NARCIARSKIM POWINNY POSIADAĆ SPRZĘT NARCIARSKI: NARTY, BUTY, KIJKI, KASK! (istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu dla grupy minimum 20 osób w cenie około 20,00 zł/komplet za 1 dzień.

Turnus 8 dniowy (7 noclegów): 30.01.2016-06.02.2016
Cena: 975,00 zł

UWAGI:

 • CENA ZAWIERA KOSZTY: noclegów, wyżywienia, kadry, ubezpieczenia, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, programu, podatku VAT.
 • CENA NIE ZAWIERA KOSZTÓW:

−   DOPŁATY DO PROGRAMU NARCIARSKIEGO – 200-250zł/os
Wysokość dopłaty zależna od stopnia zaawansowania umiejętności narciarskich

 • wiek uczestników: 7-12 lat
 • ZIMOWISKO REKREACYJNE ODBĘDZIE SIĘ PRZY MIN. 15 OSOBACH.