HISZPANIA – LLORET DE MAR

4,395.00zł

Przedstawiamy 12- dniowy pobyt w jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości na wybrzeżu Hiszpanii – LLoret de Mar

COSTA BRAVA – czyli Dzikie Wybrzeże – jeden z najbardziej znanych regionów Hiszpanii, jest to część wybrzeża zaczynająca się około 40 km na północ od Barcelony. Charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, na które składają się urwiste, skaliste brzegi złymi plażami o drobnym piasku.

LLORET DE MAR  to niewątpliwa stolica Costa Brava – stolica rozrywki i wspaniałej zabawy. W ciągu dnia szerokie piaszczyste plaże oraz przepiękne urokliwe zatoczki pozwalają spędzić czas ciekawie i aktywnie. Nocą zaś kurort kusi nowoczesnymi dyskotekami, w których spotkać można ludzi różnych narodowości.

Opis produktu

HISZPANIA’2024 -LLORET de MAR

HISZPAŃSKIE WAKACJE – ZE ZWIEDZANIEM WENECJI I POBYTEM W GARDALANDZIE!

PROGRAM:

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię.

DZIEŃ 2: Przyjazd do Włoch, przejazd do Wenecji – całodzienne zwiedzanie: rejs statkiem lub tramwajem wodnym (bilet w cenie) do historycznego centrum, zwiedzanie z przewodnikiem polskojęzycznym wg programu. W godzinach wieczornych wyjazd z Wenecji. Po drodze ciepły posiłek piknikowy. Nocny przejazd przez Francję.

DZIEŃ 3: Śniadanie piknikowe, dalszy przejazd przez Francję. Przejazd do Girony – zwiedzanie miasta. Przyjazd do Hiszpanii na Costa Brava w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

DZIEŃ 4-9: Pobyt na Costa Brava w Lloret de Mar 8 dni – 7 noclegów.

W trakcie pobytu w programie:

 • całodzienna wycieczka autokarowa do Barcelony – zwiedzanie katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona z zewnątrz,
 • wycieczka autokarowo-piesza do Blanes: skały Sao Palomera, wejście na wzgórze z basztą Sant Joan z przepiękną panoramą okolicy, spacer promenadą, kąpiel w morzu
 • wycieczka autokarowa do Tossa de Mar
 • konkurs wiedzy „Viva Espana”
 • wybory Miss & Mister obozu
 • plażowanie, gry i zabawy integracyjne, rozgrywki sportowe

DZIEŃ 10: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu ok. godziny 11.00. Złożenie bagaży. Obiad, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godz. popołudniowo-wieczornych (około godz. 17:00-18:00). Przejazd przez Francję. W zależności od czasu przejazdu  zwiedzanie Monaco i Monte Carlo. Dalszy przejazd do Włoch.

DZIEŃ 11: Przejazd przez Włochy, przejazd nad jezioro Garda, śniadanie piknikowe. Całodzienna zabawa w Parku Rozrywki GARDALAND; prowiant na czas pobytu w parku (np. rogalik z nadzieniem, owoc, woda mineralna). Ciepły posiłek piknikowy po wyjściu z parku.

Wieczorem wyjazd z Włoch, przejazd przez Austrię.

DZIEŃ 12: Przejazd przez Austrię, Niemcy/Czechy, z rana posiłek piknikowy Przyjazd do Polski, w godzinach przedpołudniowych.

PROGRAM TURYSTYCZNY W TRAKCIE PODRÓŻY:

 • WENECJA: Przejazd promem do historycznego centrum: kilku godzinne zwiedzanie z przewodnikiem Plac Św. Marka z Bazyliką, Wieża Zegarowa – z zewnątrz, Pałac Dożów – z zewnątrz, Rialto, Most Westchnień; Canal La Grande
 • GIRONA – zwiedzanie Starego Miasta z gotycką katedrą.
 • MONACO I MONTE CARLO: Monaco – drugie po Watykanie, najmniejsze, niezależne państwo świata – w programie zwiedzanie: pałac książąt Monaco, katedra z grobowcem Grace Kelly i księcia Rainera. Monte Carlo – historyczna stolica hazardu.
 • GARDALAND – to największy park rozrywki we Włoszech. Zlokalizowany nad jeziorem Garda, 15 km od Verony. Centrum zabawy proponuje 40 różnych atrakcji m.in.
  4 tematyczne teatry prezentujące każdego dnia pokazy tresury delfinów, fantastyczne przedstawienia, pokazy ogni sztucznych, wielkie parady z postaciami z GARDALANDU; można też korzystać z przejażdżek licznymi kolejkami i rollercoasterami, największą z atrakcji parku jest odwrócona kolejka górska „Blue Tornado”, która w najszybszym momencie rozwija prędkość 80 km/h.

PROGRAM TURYSTYCZNY W TRAKCIE POBYTU:

 • CAŁODZIENNA WYCIECZKA AUTOKAROWA DO BARCELONY: zwiedzanie: katedra Sagrada Familia, La Rambla, dzielnica gotycka, Wzgórze Montjuic, Stadion FC Barcelona z zewnątrz,
 • WYCIECZKA AUTOKAROWO-PIESZA DO BLANES: skały Sao Palomera, wejście na wzgórze z basztą Sant Joan z przepiękną panoramą okolicy, spacer promenadą, kąpiel w morzu
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA DO TOSSA DE MAR ze zwiedzaniem ruin zamki, katedry, plażowanie na Mar Menuda

PROGRAM REKREACYJNY:

 • WYCIECZKI PIESZE PO OKOLICY,
 • KORZYSTANIE Z BASENÓW znajdujących się w obiekcie,
 • KONKURS WIEDZY VIVA ESPANA
 • GRY, ZABAWY, DYSKOTEKI, PLAŻOWANIE I KĄPIELE (plaża i kąpielisko strzeżone),
 • IMPREZY OBOZOWE: „Randka w ciemno”, „Familiada”, otrzęsiny,
 • KONKURSY Z NAGRODAMI: mody, fryzur, Miss i Mistera obozu,
 • IMPREZY SPORTOWE: rozgrywki sportowe; piłka siatkowa koszykówka, turniej tenisa stołowego, sporty wodne.

ZAKWATEROWANIE : Hotel  DON JUAN RESORT ***/**** / położone  ok. 400 metrów od plaży, w  centrum Lloret de Mar.    Do  dyspozycji     uczestników 2 baseny , restauracja, świetlica TV, sejf (dodatkowo  płatny).    Pokoje  3, 4 –  os. z łazienkami z klimatyzacją w cenie.

WYŻYWIENIE: Hiszpania: 3 posiłki dziennie – bufet (śniadanie, obiad, kolacja). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Lloret, ostatnim obiad w dniu wyjazdu  + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie we własnym zakresie. Woda  do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.

KADRA: całodzienna opieka kadry pedagogicznej, opieka medyczna – miejscowa (podstawowe leki i środki opatrunkowe), opieka rezydenta z językiem polskim oraz ratownik wodny na plaży.

UBEZPIECZENIE: NNW – 15.000,00 zł, KL – 20.000,00 EUR i bagaż 1000,00 zł, ubezpieczyciel: SIGNAL IDUNA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

TRANSPORT: autokar o wysokim standardzie wyposażony w klimatyzację, telewizor, barek, WC na trasie.

TERMIN CENA
2.08-13.08.2024 4 395,00 zł

UWAGI:

 • CENA ZAWIERA KOSZTY: zakwaterowania i wyżywienia wg. opisu, kadry, programu KO z biletami wstępu wg. opisu, ubezpieczenia, transportu, opłat drogowych, parkingowych oraz wjazdów do miast i wejścia do Wenecji, podatku VAT, opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
 • OPŁATA KLIMATYCZNA LLORET DE MAR DODATKOWO PŁATNA W HOTELU – 10 EURO/POBYT DLA OSÓB POWYŻEJ 16 ROKU ŻYCIA.
 • WIEK UCZESTNIKÓW: OBÓZ OD 12 DO 18 lat.
 • PROPONOWANE KIESZONKOWE OKOŁO 80 – 100 EURO (bez wycieczek fakultatywnych)
 • DODATKOWE INFORMACJE: uczestnicy muszą posiadać przy sobie ważny paszport. Niezbędne wyposażenie uczestnika: okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z wysokim filtrem UV, nakrycie głowy, obuwie ochronne do kąpieli morskich, panthenol na wypadek poparzeń słonecznych.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA BAWEŁNIANĄ KOSZULKĘ

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

– zwiedzanie Werony- rzymska Arena, Piazza delle Erbe, Piazza dei Signori, dom Julii, Katedra. KOSZT 20 euro/os.

– karnet na dyskoteki (min. 4 wejścia – dla os powyżej 16 lat), ok. 30-50 Є

– miasteczko wodne – ok. 35-40 Є

– wieczór hiszpański – pokazy flamenco – ok. 35 Є

– Blanes: Ogród botaniczny Mar y Mutra – 15 Є

rejs statkiem ze szklanym dnem do Tossa de Mar ze zwiedzanie ruin zamku, katedry, plażowanie na Mar Menuda – ok 35€/os