SŁOWACJA – STARA LUBOVNA 2017

OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY Z NOCLEGIEM TRANZYTOWYM W KOPALNI SOLI W BOCHNI!

WIEK UCZESTNIKÓW: 10 – 16 LAT

STARA LUBOVNA – jedno z najstarszych miast obecnego słowackiego Spisza. Leży w malowniczej dolinie Uzdrowiska Lubowniańskiego na pograniczu Spiskiej Magury oraz Lewoczskich Wierchów. Region stał się sławny dzięki źródłom mineralnym i należy do najczystszych obszarów Europy Środkowej. Ponad 260 km oznaczonych szlaków turystycznych zapewnia idealne warunki na uprawianie turystyki pieszej a i miłośnicy jazdy na nartach znajdą coś dla siebie.

ZAKWATEROWANIE:20131216_101103

Hotel Lubovna posiada ponad 600 miejsc noclegowych i zalicza się do największych obiektów hotelowych na Słowacji, nadaje się doskonale na organizowanie pobytów grupowych. Wygodnie urządzone pokoje 2, 3, 4- osobowe z łazienkami i balkonami, wyposażone są w telefon, radio, telewizor z programem satelitarnym. Do dyspozycji uczestników: 2 restauracje 2 bary i kawiarnia, kryty basen, sauna, centrum fitness, solarium, plac zabaw, tenis stołowy, piłkarzyki, bilard, kręgle rosyjskie, kort tenisowy, wypożyczalnia sprzętu sportowego, parking.

WYŻYWIENIE:

Śniadania, obiady i kolacje wydawane są w systemie samoobsługowym. Świadczenia rozpoczynamy obiadokolacją, kończymy śniadaniem w hotelu i ciepłym posiłkiem na trasie. W czasie podróży gorąca herbata i woda mineralna bez limitu.

KADRA: całodzienna opieka kadry pedagogicznej – wychowawcy – instruktorzy; opieka medyczna miejscowa (lekarz na wezwanie telefoniczne, w razie potrzeby dowóz do miejscowego szpitala).

UBEZPIECZENIE: pełne ubezpieczenie narciarskie – Pakiet SKI – KL, NNW, OC oraz bagaż – SIGNAL IDUNA.

TRANSPORT: autokar z klimatyzacją na trasie;20131216_103739

PROGRAM RAMOWY

1 DZIEŃ – zbiórka w godzinach porannych. Przejazd w kierunku Bochni – zjazd do bocheńskiej kopalni soli – zwiedzanie, obiadokolacja, rozgrywki i zabawy na podziemnym boisku sportowym. Nocleg
w kopalni.

2 DZIEŃ śniadanie, dalszy przejazd w kierunku Słowacji. Po drodze wizyta w Nowym Sączu – spacer po mieście. W godzinach popołudniowych przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, ciepła kolacja, rekreacja – wstęp na basen i do centrum fitness.

3-11 DZIEŃ – realizacja programu narciarsko-snowboardowego i KO. Wieczorne zajęcia
i filmy z teorii sportów zimowych, dyskoteki i zabawy integracyjne, zajęcia rekreacyjne – basen, turnieje sportowe, wycieczki autokarowe do Starej Lubojnej, Popradu – Aquacity oraz do Liptowskiego Mikulasza i Tatralandii.

12 DZIEŃ – śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Dolnego Śląska. Po drodze dłuższa przerwa na posiłek. Zakończenie imprezy w godzinach popołudniowych.

PROGRAM KRAJOZNAWCZY:

WYCIECZKI AUTOKAROWE:ImgCont-Lubovna-gallery-15-10-08-exterier_05

 • ZAMEK I SKANSEN W STAREJ LUBOVNEJ – ponad miastem już od ponad 700 lat wznosi się majestatyczny zamek Lubovňa. Został zbudowany na przełomie XIII i XIV w. i był świadkiem wielu burzliwych wydarzeń w dziejach północnego Spisza, Węgier
  i Polski. Zamek w Lubovni miał duże znaczenie dla królestwa polskiego – w 1655 roku ukryte tu zostały polskie klejnoty koronacyjne, a zamek odwiedził polski król Jan Kazimierz. W znajdującym się pod zamkiem skansenie najciekawszą budowlą jest grekokatolicki kościółek z Matysovej z roku 1833. Kolorytu skansenu dopełniają dwu
  i trzyizbowe domy, oraz budynki gospodarcze.
 • LIPTOWSKI MIKULASZ I TATRALANDIA – całodniowy pobyt w jednym z największych Aquaparków na Słowacji. Wyposażony w 14 basenów termalnych, 28 zjeżdżalni. Seans w kinie 5d. Na zakończenie pobyt w galerii handlowej – czas wolny i shopping.
 • TATRALANDIA I POPRAD – całodzienny pobyt w AquaCity – 13 wewnętrznych
  i zewnętrznych basenów termalnych i relaksacyjnych, luksusowe kryte baseny termalne Blue Diamond, zewnętrzne baseny termalne, zjeżdżalnie i atrakcje wodne, kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire z chromoterapią i wieczornym pokazem laserowym (pokaz jest o godzinie 20:30). Przejazd do Popradu, do stolicy słowackich Tatr – zwiedzanie: pięknie odrestaurowany barokowo-klasycystyczny Stary Rynek. Pobyt w galerii handlowej – czas wolny i shopping.

Program Rekreacyjny:

 • KORZYSTANIE Z KRYTEGO basenU,
 • KORZYSTANIE Z FITNESS CENTRUM,
 • gry, zabawy,
 • dyskoteki,
 • TURNIEJE W PIŁKARZYKI, DARTA, TENISA STOŁOWEGO,
 • OGNISKO,
 • IMPREZY OBOZOWE: „Randka w ciemno”, wybory Miss i Mistera, kalambury.
 • KONKURSY Z NAGRODAMI.

Program narciarsko-snowboardowy:

W CENIE ZAWARTY JEST KOSZT KARNETÓW NARCIARSKICH NA 7 DNI.

Uprawianie sportów zimowych pod opieką instruktorów narciarskich, jazda odbywa się w kamizelkach odblaskowych (względy bezpieczeństwa), nauka jazdy na nspoločenska_miestnosťartach dla początkujących, doskonalenie umiejętności narciarskich dla zaawansowanych, zajęcia teoretyczne w oparciu o filmy instruktażowe, konkurs na najbardziej stylową jazdę na nartach/snowboardzie, zimowiskowa olimpiada sportowa.

JAZDA NA NARTACH ODBYWA SIĘ TRASACH ZJAZDOWYCH BEZPOŚREDNIO PRZY HOTELU.

Stacja narciarska Uzdrowisko Lubowniańskie – Vysoka położone jest na Levočskich Wierchach. Karnety stacji umożliwiają korzystanie z dwóch terenów narciarskich. Do dyspozycji uczestników jest 5 wyciągów narciarskich położonych bezpośrednio przy hotelu i trasy zjazdowe o łącznej długości ok. 4.600 m z różnym stopniem trudności. Stacja dysponuje m.in. wyciągami o długości 400 m i różnicy wzniesień 60 m, sztucznie naśnieżanymi, oświetlonymi i ratrakowanymi stokami dla początkujących i słabo zaawansowanych narciarzy. Pod Wierchem Vysoka znajduje się wyciąg o długości 700 m i różnicy wzniesień 190 m., gdzie znajdują się stoki trudne i średnio trudne z naturalnym śniegiem.

Turnus 13.02-24.02.2017
Cena:  2200 ZŁ

UWAGI:

 • CENA ZAWIERA KOSZTY: 10 noclegów w Starej Lubovnej, 1 nocleg tranzytowych, wyżywienia, kadry, programu KO, koszt karnetów narciarskich, ubezpieczenia, podatku VAT.
 • Uczestnicy powinni zabierać ze sobą plecaczek narciarski na stok,
 • Uczestnicy obowiązkowo powinni posiadać paszport lub dowód tymczasowy,
 • Wskazane posiadanie przez uczestników EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).

Zapraszamy do rezerwacji!