W ostatnim  czasie nasze biuro zostało nowym właścicielem Ośrodka Wypoczynkowo-Kolonijnego Pafawag-Zielony las. Obiekt położony jest w sercu Sudetów, na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych. Dzięki swojemu położeniu jest świetną bazą wypadową w tą część dolnośląskich gór.

Składa się z dwóch budynków mogących pomieścić jednorazowo 190 osób. Budynek „A” posiada 93 miejsca w pokojach 3, 4, 6-os. z sanitariatami na każdym piętrze, osobno dla dziewcząt i chłopców, oraz budynek „B”, który składa się z pokoi 4-os. z balkonami i łazienkami (natrysk, umywalka, WC), wyposażonych w niezbędny sprzęt z możliwością swobodnego rozpakowania bagażu, do każdego łóżka przynależna szafka i minimum 1 półka w szafie na osobę, pokoje bez łóżek piętrowych i dostawek.

Ośrodek posiada własną stołówkę, trzy świetlice, salę dyskotekową wraz ze sprzętem i oświetleniem, salę TV i kawiarenkę ze stołami bilardowymi. Do dyspozycji uczestników: stoły do tenisa stołowego, sprzęt sportowy, materiały do realizacji zajęć programowych. Obiekt znajduje się na ogrodzonym, bezpiecznym i oświetlonym terenie mierzącym 25.000 m2, na którym znajdują się boiska sportowe – do piłki plażowej, piłki siatkowej oraz do mini piłki nożnej, plac zabaw oraz dwa wyznaczone miejsca na ogniska. W trakcie pobytu w ośrodku uczestnicy mogą skorzystać z wielu form wypoczynku i atrakcji turystycznych oraz krajobrazowych znajdujących się w niedalekiej odległości. W całym ośrodku istnieje możliwość korzystania z WI-FI (pokoje, świetlice stołówka itd.). Ośrodek dysponuje również około 20 rowerami dostosowanymi do różnego wzrostu dzieci.

W   odległości   ok.   500m   od   ośrodka   znajduje   się  zalew   radkowski z wydzielonym strzeżonym kąpieliskiem.

Zapraszamy galerii zdjęć oraz do zapoznania się z przykładowymi programami wycieczek i zielonych szkół